“KUSHURIRI SHREKUT”/ Kledi Kadiu shndërrohet për Halloween dhe Alketa e pagëzoi me këtë emër (FOTO) – AlpeGossip
“KUSHURIRI SHREKUT”/ Kledi Kadiu shndërrohet për Halloween dhe Alketa e pagëzoi me këtë emër (FOTO)

“KUSHURIRI SHREKUT”/ Kledi Kadiu shndërrohet për Halloween dhe Alketa e pagëzoi me këtë emër (FOTO)

ë emisionin “Dance With Me” po festohet mbrëmjen e sotme Halloween. Jo vetëm konkurentët e spektaklit janë transformuar si pjesë të performancave, por edhe vetë juria. Kledia Kadiu kishte zgjedhur të aplikonte një maskë jeshile në fytyrë, si dhe një plagë në pjesën e ballit.

Shumë nga ndjekësit e tij në “Instagram” e komentuan se ai ishte kthyer vegan, ndërkohë që moderatorja e emisioni Alketa Vejsiu e krahasoi me kushëririn e Shrekut.

Nga ana tjetër, Robert Dragot ishte pikturuar në fytyrë në pjesën e gojës dhe kishte vizatuar dhëmbë të rinj.