PROVOKON NGA SHTRATI/ Fjoralba Pronari publikon foton seksi me robdishambër – AlpeGossip
PROVOKON NGA SHTRATI/ Fjoralba Pronari publikon foton seksi me robdishambër

PROVOKON NGA SHTRATI/ Fjoralba Pronari publikon foton seksi me robdishambër

Fjoralba Pronari është një nga moderatoret më seksi të ekranit shqiptar e cila ka bërë  me bukurin e saj ka bërë për vete publikun.

Pas mbarimit të emisionit Fjoralba i është përkushtuar profesionitsi stomatologe duke munguar në televizion por jo për shumë kohë.

Moderatorja para disa ditësh me anë të lojës “pyetje dhe përgjigje” në Instagram ka konfirmuar se në jnar do të filloj emisioni i saj dhe do të jet “nam”.