Pas dasmës madhështore/ Afërdita mbërrin në Tiranë dhe Ermal Mamaqi pret me këngë (VIDEO) – AlpeGossip
Pas dasmës madhështore/ Afërdita mbërrin në Tiranë dhe Ermal Mamaqi pret me këngë (VIDEO)

Pas dasmës madhështore/ Afërdita mbërrin në Tiranë dhe Ermal Mamaqi pret me këngë (VIDEO)

Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj  shfaqen të pandarë në rrjetet sociale, teksa menjëherë pas dasmës madhështore në Miami, kanë udhëtuar kudo rreth botës për të shijuar momentet e ëmbla të martesës.

Afërdita Dreshaj ka udhëtuar drejt Shqipërisë e vetme, ku u prit me padurim nga miqtë e saj mbrëmjen e djeshme.

Ndërsa sot këngëtarja shqiptare u takua me moderatorin Ermal Mamaqi në një bar në Tiranë. Ai nis të këndojë në mes të lokalit vargjet “Nusja e re moj nusja e re” për të!