RITA ORA “HARRON” TË VESHË REÇIPETAT/ Ekspozon gjoksin me fustanin transparent (FOTO) – AlpeGossip
RITA ORA “HARRON” TË VESHË REÇIPETAT/ Ekspozon gjoksin me fustanin transparent (FOTO)

RITA ORA “HARRON” TË VESHË REÇIPETAT/ Ekspozon gjoksin me fustanin transparent (FOTO)

Rita Ora është një nga këngëtaret më të njohura shqiptare. Ajo di si ta tërheqë vëmendjen kudo që ndodhet dhe dalja e saj e fundit s’kishte si të bënte përjashtim. Ora është shfaqur më një fustan të zu krejtësisht transparent kun ë sy binte gjiksi i saj i ekspozuar.

Ylli shqiptar mesa duket kishte ‘harruar’ të vishte reçipetat. Së fundmi Rita ka ndezur skena botërore dhe është vlerësuar për vokalin e saj.