“UNË TË DUA SHUMË POR DO NDAHEMI”/ Video e pazakontë që po bën namin në rrjet – AlpeGossip
“UNË TË DUA SHUMË POR DO NDAHEMI”/ Video e pazakontë që po bën namin në rrjet

“UNË TË DUA SHUMË POR DO NDAHEMI”/ Video e pazakontë që po bën namin në rrjet

Të ndahesh me konsensus dhe këtë t’ia tregosh botës. Kjo ka ndodhur me prezantuesen e njohur në Itali Simona Ventura dhe bashkëshortin e saj Gerò Carraro.

Ata regjistruan një video dhe e postuan në profilet e tyre në rrjetet sociale.

Në video, shprehen se kanë vendosur ndahen dhe mes tyre mbetet respekti dhe se vazhdojnë ta duan njeri-tjetrin, madje shkëmbejnë edhe një puthje në buzë.

Ky gjest i tyre ka marrë komente të shumta.