I dashuri i bëri këtë dhuratë luksoze Xhenit/ Reagon ish-banorja e “Big Brother”: Harxhoni kohë…(FOTO) – AlpeGossip
I dashuri i bëri këtë dhuratë luksoze Xhenit/ Reagon ish-banorja e “Big Brother”: Harxhoni kohë…(FOTO)

I dashuri i bëri këtë dhuratë luksoze Xhenit/ Reagon ish-banorja e “Big Brother”: Harxhoni kohë…(FOTO)

Xheni është një ndër banoret që u përfol më shumë në Big Brother, si brenda shtëpisë, ashtu edhe jashtë saj dhe shkak u bë lidhja me Benard Marashin.

Ditën e djeshme ajo festoi ditëlindjen dhe i befasoi të gjithë me një foto ku na tregoi dhuratën luksoze që mori, një orë Rolex

“Dhurata e ditëlindjes”, shkroi Xheni si mbishkrim dhe të gjithë po pyesin “kush t’ia ketë bërë këtë dhuratë vallë?” E u aludua se mund të ishte i dashuri i saj.

Mirëpo Xheni nuk ka qëndruar duarkryq dhe ka reaguar duke i quajtur “Fake news”.