MORI FUND/ Beatrix Ramosaj ndahet nga reperi milioner shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
MORI FUND/ Beatrix Ramosaj ndahet nga reperi milioner shqiptar (FOTO)

MORI FUND/ Beatrix Ramosaj ndahet nga reperi milioner shqiptar (FOTO)

Beatrix Ramosaj mbetet një nga vajzat më të komentuara në media, jo vetëm për fotot me të cilat tërheq gjithnjë vëmendjen, por edhe për jetën private.

Prej disa muajsh këngëtarja është përfolur për një lidhje me reperin shqiptar që jeton në Londër, Escobars.

Dyshja janë parë shpesh në shoqërinë e njëri-tjetrit dhe kaq ka mjaftuar që të nisin thashethemet.

Mirëpo me anë të një postimi ditën e sotme, Beatrix ka treguar se është beqare.

Këngëtarja shfaqet duke filmuar një çift dhe më pas kthen kamerën nga vetja ku shfaqet e mërzitur. “Përgjithmonë vetëm”, shkruan Beatrix.