Geta Beqa publikon këtë fotografi me përplot muskuj por “aspak” femërore (FOTO) – AlpeGossip
Geta Beqa publikon këtë fotografi me përplot muskuj por “aspak” femërore (FOTO)

Geta Beqa publikon këtë fotografi me përplot muskuj por “aspak” femërore (FOTO)

Geta Beqa është njëra nga femrat me trupin më me muskuj në Kosovë.

E për këtë arsye ajo është shpërblyer me shumë çmime ndërkombëtare, ku ka fituar gara dhe ndryshme.

Por këtë herë ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram”, ku shihet teksa po tregon linjat e saj shumë të formuara dhe seksi. Ama këto imazhe nuk tregojnë bukurinë e saj pasi që nga muskujt ajo nuk po bije në pah.

Përndryshe, Geta ka punuar shumë për këto linjat trupore por nuk është se po duket shumë femërorë.