SUPER SEKSI/ Ilda Bejleri po shijon pushimet me këtë mashkull të showbizit (FOTO) – AlpeGossip
SUPER SEKSI/ Ilda Bejleri po shijon pushimet me këtë mashkull të showbizit (FOTO)

SUPER SEKSI/ Ilda Bejleri po shijon pushimet me këtë mashkull të showbizit (FOTO)

Ajo është një ndër gazetaret më të pëlqyera në vend jo vetëm për aftësitë si gazetare, por edhe për bukurinë e saj. Ilda Bejleri nuk nguron asnjëherë të shfaqë linjat e saj tejet seksi dhe e bën sa herë t’i jepet mundësia.

Por kësaj here, ajo ka hedhur një foto në Instastory ku shihet së bashku me Olti Currin ku duken mjaft të lumtur nën rrezatimin e diellit.

Thuhet se Ilda është një person shumë i afërt dhe ka shoqëri me emra të njohur, ndër ta Olti Currin me të cilin edhe është parë së fundmi në një pishinë.

63720931_1264224470411713_1529474022025199616_n.jpg