POZA E ÇUDITSHME ME PIZZA/ Vip-et që nuk i shpëtuan manisë: Nga Lori tek Fatma (FOTO) – AlpeGossip
POZA E ÇUDITSHME ME PIZZA/ Vip-et që nuk i shpëtuan manisë: Nga Lori tek Fatma (FOTO)

POZA E ÇUDITSHME ME PIZZA/ Vip-et që nuk i shpëtuan manisë: Nga Lori tek Fatma (FOTO)

Trendi i ri më i çuditshëm i Instagramit është poza me “pizza” të cilat jo vetëm vip-at e huaj por edhe femrat e showbizit shqiptar nuk i kanë shpëtuar manisë.

Pas publikimit të fotos me “pizza” të motrave Kardashian dhe Chiara Ferragni duke se kjo pozë u kthye në të preferuarën e vip-ve tona.

Nuk ka rëndësi vëndi ku jeni apo çfarë keni veshur mjafton kjo foto të jetë sa më spontane dhe poza do të jetë po aq perfekte sa e personazheve të njohur.

Nëse shihni këto foto do habiteni sesi vazhdojnë të kenë linja perfekte kur konsumojnë pizza por ja që vajzat me format më bombastike i thyejnë rregullat.

Ne iu njohim me disa prej femrave të njohura të ekranit që e adhurojnë këtë pozë:

Aurela Hoxha

Lori Hoxha

Fatma Haxhiu

Anxhelina Kotorri

AlpeNews.al