“MBAJENI FRYMËN”/ Albërie Hadërgjonaj shfaq gjoksin bombastik dhe ne nuk po njohim (FOTO) – AlpeGossip
“MBAJENI FRYMËN”/ Albërie Hadërgjonaj shfaq gjoksin bombastik dhe ne nuk po  njohim (FOTO)

“MBAJENI FRYMËN”/ Albërie Hadërgjonaj shfaq gjoksin bombastik dhe ne nuk po njohim (FOTO)

Duket se mosha për këngëtarenn Albërie Hadërgjonaj janë thjesht numra dhe vitet nuk ikin. Para disa minutash këngëtarja ka publikuar dy foto në të cilat vështirë të njihet.

Albëria shfaqet me një fustan ngjyrë blu pas trupit dhe një “look” të kuruar deri në detaje por mesa shohim ajo ka treguar më shumë seç duhej.