Oriola poston videon seksi me muzikë serbe/ Shpërthejnë fansat me komente: O k*rvë… – AlpeGossip
Oriola poston videon seksi me muzikë serbe/ Shpërthejnë fansat me komente: O k*rvë…

Oriola poston videon seksi me muzikë serbe/ Shpërthejnë fansat me komente: O k*rvë…

Oriola Marashi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një video të postuar pak më parë ku shfaqet bjonde dhe lakuriq teksa pjesët intime i ka mbuluar me vetëm një shall.
Mirëpo muzika e vendosur në video dhe përshkrimi ka ngjallur zemërimin e ndjekësve të Oriolës.

Në sfond dëgjohet muzika e këngëtares serbe Ceca dhe emrin e saj modelja shqiptare e shkruan krah postimit.
Menjëherë ndjekësit kanë shpërthyer në ofendime për këtë shkak teksa disa i komentojnë se modelja thjesht po mundohet të bëhet pjesë e mediave serbe.