I VODHËN SENDE ME VLERË NË SHTËPI? Aktorja e famshme zbulon të vërtetën - AlpeGossip
I VODHËN SENDE ME VLERË NË SHTËPI? Aktorja e famshme zbulon të vërtetën

I VODHËN SENDE ME VLERË NË SHTËPI? Aktorja e famshme zbulon të vërtetën

Aktorja e njohur, Gabriela Spanic ka folur rreth lajmit të fundit që po qarkullon për të. Disa media spanjolle raportuan se në shtëpinë e saj hynë hajdutë që vodhën sende me vlerë si dokumente të rëndësishme dhe bizhuteri kur ajo ishte jashtë vendit.

Artistja e ka mohuar këtë gjë. Nëpërmjet profilit të saj në Tëitter, Gaby mohoi lajmet duke shkruajtur:

“Mirëmëngjes ëngjëjt e mi. unë dhe djali im jemi shumë mirë. Lajmi që shtëpia ime është sulmuar është i rremë. Asgjë nuk ka ndodhur. Faleminderit për vëmendjen dhe kujdesjen.”