ELIA ZAHARIA SHATËZËNË? Princesha zbulon të vërtetën (FOTOT) – AlpeGossip
ELIA ZAHARIA SHATËZËNË? Princesha zbulon të vërtetën  (FOTOT)

ELIA ZAHARIA SHATËZËNË? Princesha zbulon të vërtetën (FOTOT)

Fansat kanë aluduar se princesha shqiptare, Elia Zaharia është shtatzënë.

Dyshimet u ngjallën pas publikimit të një foto të bashkëshortes së Princit Leka në rrjetet sociale.

Ajo mbante veshur një fustan ngjyrë vishnje ku dukej barku i fryrë.

Por Elia ka hedhur poshtë çdo koment se është shtatzënë.

“Më duket se kemi të reja sipas fotos,”-shkruan një komentuese.

Ndërsa Elia u përgjigj: “ E reja është shumë pica dhe pasta.”