PRANË NATYRËS/ Shihni “ku arratiset” Arbana Osmani në fundjavë (FOTO) – AlpeGossip
PRANË NATYRËS/ Shihni “ku arratiset” Arbana Osmani në fundjavë (FOTO)

PRANË NATYRËS/ Shihni “ku arratiset” Arbana Osmani në fundjavë (FOTO)

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të dashura për publikun dhe shumë e ndjekur edhe në rrjete sociale. Moderatorja kohët e fundit është shumë akitve në rrjetin e saj social Instagram dhe mesa shohim çdo fundjavë ajo ia kushton familjes.

Larg angazhimeve dhe televizionit dhe këtë javë Arbana ka zgjedhur të qëndrojë pranë natyrës.

Me anë të një fotoje të publikuar në ‘Instastory” ajo ka zbuluar se dreka e kësaj të diele ka në menu mishin në zgarë .