E PAPRITUR/ Grabitet shtëpia e Wiz Khalifës… (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Grabitet shtëpia e Wiz Khalifës… (FOTO)

E PAPRITUR/ Grabitet shtëpia e Wiz Khalifës… (FOTO)

Grabitet shtëpia e Wiz Khalifës.

Mediat e huaja bëjnë me dije se ngjarja ndodhi rreth orës 4:50 të së shtunës, dhe grabitësit nuk mundën të merrnin gjë, pasi ishin pikasur nga kujdestari i shtëpisë.

Burime të “TMZ” thonë se nuk është dëmtuar asgjë në shtëpi përveç dritares së thyer, megjithatë policia po vazhdon hetimet.