E MBULUAR NGA GËRSHETAT/ Loredana ndryshoi sërish look në karantinë dhe duket për mrekulli (FOTO) – AlpeGossip
E MBULUAR NGA GËRSHETAT/ Loredana ndryshoi sërish look në karantinë dhe duket për mrekulli (FOTO)

E MBULUAR NGA GËRSHETAT/ Loredana ndryshoi sërish look në karantinë dhe duket për mrekulli (FOTO)

Duket se ditët në karantinë nuk kanë qenë edhe aq të mërzitshme për reperen Loredana Zefi, e cila ka luajtur shpesh me look-un e saj.

Pasi i preu flokët me baluke dhe e shijoi sa mundi këtë pamje, reperja ka vendosur të ndryshojë sërish look.

Në llogarinë e saj në Instagram, Loredana na ka prezantuar modelin e ri të flokëve dhe vlen të theksojmë se u fiksuam pas tij!

View this post on Instagram

Heute gibts ne ÜBERRASCHUNG! @dafineneziri

A post shared by Loredana (@loredana) on

Reperja e ka mbushur kokën me gërsheta, të cilat i ka kthyer nga njëra anë, duke e bërë të duket super cool!

Pse jo, gërshetat mund të kthehen shumë shpejt në trendin më të ri të karantinës!

Presim të tjera vajza të showbiz-it të “përqafojnë” të njëjtin look.