NUK E PRISNIM/ Arbana Osmani na tregon fotografin e gatimeve të saj (VIDEO) – AlpeGossip
NUK E PRISNIM/ Arbana Osmani na tregon fotografin e gatimeve të saj (VIDEO)

NUK E PRISNIM/ Arbana Osmani na tregon fotografin e gatimeve të saj (VIDEO)

Arbana Osmani përveç suksesit në moderim siç e dimë të gjithë, tashmë ka vendosur të sjellë dhe librin e saj të dytë me gatime i cili sipas lajmërimeve të saj del në muajin nëntor. Arbana gjatë gjithë kohës është shumë aktive në Instagramin e saj dhe gjatë gjithë kohës poston foto e video të ushqimeve që ajo gatuan për librin.

Ditën e sotme ajo ka bërë një postim të veçantë ku na tregon se kush qendron pas fototve të bukura të ushqimeve që ajo po përgatit për librin.

E kush tjetër pëveç djalit të saj. Ajo ka postuar një video ku djali i saj i vogël shfaqet me një aparat fotografik duke filmuar e shkrepur foto të pjatave që ndodheshin në tavolinë. Pra mund të themi se Arbana paska fotografin më të veçantë e më të talentuar. /AlpeGossip.al