BEFASON FATMIRA BREÇANI/ Vjen në bashkëpunim me Çiljeta Xhilagën - AlpeGossip
BEFASON FATMIRA BREÇANI/ Vjen në bashkëpunim me Çiljeta Xhilagën

BEFASON FATMIRA BREÇANI/ Vjen në bashkëpunim me Çiljeta Xhilagën

Këngëtarja tropojane Fatmira Breçani së shpejti do të ketë një duet me Çiljeta Xhilagën.

E ftuar në emisionin Ditë e Re sot në Ora News ajo tha se kënga pritet të dalë para Vitit të Ri.

Duke pasur parasysh zhanret e këngëve dhe zërat e të dy këngëtareve dueti pritet me interes.

Do bëj dy këngë solo. Do të bëj duetin me Çiljetën. Koha ime ka qenë shumë e kufizuar, mendojmë ta nxjerrim deri në fund të dhjetorit“u shpreh ajo në studion e Ditë e Re.

Fatmira Breçani ka një aktivitet tepër të ngjeshur me koncerte, por dhe festa e dasma sidomos jashtë Shqipërisë.

“E kam bllokuar të gjithë vitin me dasmat dhe festat deri në Vitin e Ri të 2019” na tregoi ajo duke zbuluar se tashmë ishte mjaft e kërkuar dhe nëpër klube nate ku mblidhen të rinjtë.