"DO E BËJMË NJË FËMIJË BASHKË?" Drilon Hoxha ia thotë troç aktores shqiptare por shihni si... (VIDEO) - AlpeGossip
“DO E BËJMË NJË FËMIJË BASHKË?” Drilon Hoxha ia thotë troç aktores shqiptare por shihni si… (VIDEO)

“DO E BËJMË NJË FËMIJË BASHKË?” Drilon Hoxha ia thotë troç aktores shqiptare por shihni si… (VIDEO)

Drilon Hoxha është kthyer në një prej personazheve më të komentuar në mediat rozë me projektet e tij si aktor dhe producent. Së fundmi ai ka nxjerrë filmin e tij të fundit, por si gjithmonë tërheq vëmendje me videon apo fotot që publikon në Instagram dhe e tillë është ajo ku shfaqet krah aktores Anna Lika, të cilës i kërkon të bëjnë një fëmijë së bashku.

Sigurisht që kjo ishte në kuadër të shakasë dhe aktorja e ka refuzuar pasi do që burri i saj të ketë 3 cilësi që Driloni si ka. Ai duhet të jetë: “biond me sy bojqielli, me shumë lekë dhe të jetë budalla”

View this post on Instagram

🤪🤣😂 @anna_lika

A post shared by Drilon Hoxha (@drilonhoxha) on