Marina Vjollca shtatzënë/ Luana Vjollca shton dyshimet se ky lajm është i vërtetë (FOTO) – AlpeGossip
Marina Vjollca shtatzënë/ Luana Vjollca shton dyshimet se ky lajm është i vërtetë (FOTO)

Marina Vjollca shtatzënë/ Luana Vjollca shton dyshimet se ky lajm është i vërtetë (FOTO)

Marina Vjollca dhe reperi Getoar Selimi verën e kaluar i dhanë fund beqarisë në një dasmë madhështore që mori vëmendjen e të gjitha mediave. Moderatorja prej javësh tashmë ka qenë shumë e përfolur pasi u aludua se ajo është në pritje të një fëmije.
Vetë Marina nuk ka folur lidhur me këto lajme dhe mediat kanë vënë re detaje të dyshimta që përforcojnë mendimin se ajo është shtatzënë. Ditët e fundit në fotot e postuara nga moderatorja ajo është munduar që ta fsheh barkun.

Mirëpo këtë herë motra e saj, moderatorja e famshme Luana Vjollca ka publikuar një video ku shihet me Marinën ku të dyja motrat shfaqen nën shoqërinë e mbesës së tyre. Mirëpo Luan aka shtuar akoma më shumë dyshimet pasi ajo ka vendosur një emoji të madh në formë zemre dhe shumë prej jush me siguri keni menduar se ajo kërkon të fshehë diçka me këtë gjest dhe shtatzënia e Marinës na vjen të gjithëve në mendje shtatzënia e Marinës./