Pasi Muçi e quajti "qenien më vulgare", reagon Ilda Bejleri: "Pusho..." (FOTO) - AlpeGossip
Pasi Muçi e quajti “qenien më vulgare”, reagon Ilda Bejleri: “Pusho…” (FOTO)

Pasi Muçi e quajti “qenien më vulgare”, reagon Ilda Bejleri: “Pusho…” (FOTO)

Një ndër lajmet më të bujshme të javës së shkuar ishte komenti që Mustafa Nano bëri për Ilda Bejlerin dhe Bora Zemanin, dhe zhveshjen e tyre në ekran.

Mbrëmjen e së premtes ai është i ftuar në “Zonë e Lirë” ku ka folur edhe një herë për këtë deklaratë.

“Më vjen turp që atë natë kam përmendur emrin e një vuglareje. Ilda është qenia më vulgare që kam parë dekadën e fundit. Unë e gjykova në planin estetik, dhe e dyta që më shqetëson është një lloj hiperseksualizimi që po i bëhet hapësirës publike.”

Pas kësaj deklarate të Muç Nanos pritej reagimi i Ilda Bejleri dhe ai erdhi.

E veshur me të kuqe dhe shumë sensuale Ilda afron gishtin te buza dhe foton e përshkruan: “Shhhh”.

Mesa duket Ilda i thotë Muçit PUSHO. /AlpeNews.al/

Shhhhht!

A post shared by Digitalb&Supersport Albania (@ildabejleri) on