U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Lyrical Son tregon portretin e vogëlushes (FOTO) – AlpeGossip
U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Lyrical Son tregon portretin e vogëlushes (FOTO)

U BË BABA PËR HERË TË DYTË/ Lyrical Son tregon portretin e vogëlushes (FOTO)

Reperi shqiptar shumë i dashur për publikun, Lyrical Son është bërë baba për herë të dytë. Vajza e dytë e reperit ka lindur dy ditë më parë, por vetëm sot u zbulua nga mediat lajmi i ëmbël.

Pak më parë Lyrical ka postuar foton e parë të vogëlushes e cila shihet në krahët e motrës së madhe.

“Falenderimi i takon Zotit se pari, per te gjitha keto te mira qe jemi duke i pa e tu i shiju. Pastaj i falenderoj prinderit e mi qe me rriten edukuan e sakrifikuan per mu. Falemnderit edhe Gresa Krasniqi qe eshte duke bere punen apo titullin me te mire qe munet Zoti me ta dhane, Nanë. Nuk mundem me i harru edhe te gjithe ju qe ju qe me beni te ndihem i veçante dite per dite. Falemnderit per te gjitha fjalet e urimet. Ju duam, familja Arifi”, shkruan reperi.

Lyrical Son dhe bashkëshortja e tij i kanë vendosur vajzës emrin Erika.