I THA MOTRËS ORDINERE/ Publikoi mesazhet ku shante motrën, Luana bën veprimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
I THA MOTRËS ORDINERE/ Publikoi mesazhet ku shante motrën, Luana bën veprimin e papritur (FOTO)

I THA MOTRËS ORDINERE/ Publikoi mesazhet ku shante motrën, Luana bën veprimin e papritur (FOTO)

Një foto e Marinës me motrën e madhe Lirën e bëri xheloze dje Luanën. Të dy motrat zihen shpesh për Lirën e cila duket se është e preferuara e tyre.

Pas fotos së Marinës me Lirën, Luana postoi mesazhet private ku tregonte se Lira i ka thënë që është e preferuara e saj.

“Nderkohe e verteta Marina rri nashi aty. Lira te dua jeta”, shkruante Luana krah postimit.

Mirëpo vetëm pak orë pas postimit, Luana ka vendosur ta fshijë dhe arsyeja nuk dihet ende.