KËTO JANË MINUTAT MË ME VLERË PËR ENEDËN/ Vajza e vogël e mëson të këndojë ndryshe teksa e shoqëron me piano (VIDEO) – AlpeGossip
KËTO JANË MINUTAT MË ME VLERË PËR ENEDËN/ Vajza e vogël e mëson të këndojë ndryshe teksa e shoqëron me piano (VIDEO)

KËTO JANË MINUTAT MË ME VLERË PËR ENEDËN/ Vajza e vogël e mëson të këndojë ndryshe teksa e shoqëron me piano (VIDEO)

Këngëtarja e njohur e skenës shqiptare, Eneda Tarifa ka treguar me videon e fundit në rrjetet sociale se si e ka shijuar darkën me të voglen e saj, Aria.

Ajo ka treguar se si vajza i ka mësuar një version tjetër ‘blues’ të ‘Jingle Bells’.

“Ja një 5 minutësh me vlerë. Aria më mësoi variantin ‘blues’ të ‘Jingle Bells’ dhe ja ku e luajtëm bashkë. Mama krenare, vajza ime e vogël nuk është më kaq e vogël”, ka shkruar Tarifa krah videos ku shfaqet duke kënduar me vajzën e saj.

Nuk do të ishte çudi që kur të rritet dhe pak Aria të gëzojë të njëjtin talent si mami dhe babi i saj, pasi dhe ata janë artistë të njohur të skenës shqiptare prej shumë vitesh tanimë.