“E PASH NË RRUGË…”/ Rudina nuk mendohet dy herë kur do të puthë Markun e fut në… – AlpeGossip
“E PASH NË RRUGË…”/ Rudina nuk mendohet dy herë kur do të puthë Markun e fut në…

“E PASH NË RRUGË…”/ Rudina nuk mendohet dy herë kur do të puthë Markun e fut në…

Çfarë bëni ju kur shikoni njeriun e zemrës në rrugë? Se si veproni ju, ne nuk e dimë, ama sapo mësuam se si ia bën Rudina. Një moment në makinë ka mjaftuar që Dembacaj të zbulojë këtë detaj sa romantik dhe me humor.

“E pashë në rrugë, e futa në makinë, i futa një të puthme”, ka shkruar Rudina krah fotos me Markun, duke lënë të kuptohet se nuk mendohet dy herë për të dhënë një puthje kurdo qoftë ajo.

Tani jemi të sigurt që pas këtij postimi do të nisin pyetjet e ndjekësve të Rudinës, se kurioziteti për raportin me Markun është gjithmonë i madh dhe Rudina nuk është se mendohet dy herë për të dhënë përgjigjet apo për të treguar momentet epike me të dashurin e zemrës së saj./revistawho.com