“NDOSHTA SEPSE JAM NËNË”/ Jonida Maliqi sapo na tregoi momentin e magjishëm me Dan (FOTO) – AlpeGossip
“NDOSHTA SEPSE JAM NËNË”/ Jonida Maliqi sapo na tregoi momentin e magjishëm me Dan (FOTO)

“NDOSHTA SEPSE JAM NËNË”/ Jonida Maliqi sapo na tregoi momentin e magjishëm me Dan (FOTO)

Me një foto të dorës së Dan, Jonida na ka shpjeguar gjithë ndjesitë që i ka dhënë udhëtimi i fundit e mbi të gjitha qetësinë që i jep i vogli i saj.

“Se di pse ky moment mu duk i magjishem dhe direkt mora telefonin e bera kete foto. Ndoshta pse jam nene…dhe dora e tim biri eshte si nje copez parajse qe me drejton hera heres me syte lart ne qiell.Kete here dukej sikur prekem rete bashke dhe qetesia pushtoi mendjet tona, ndryshe nga udhetimet e tjera nder vite”, ka shkruar Jonida krah fotos ku ka gjetur kaq shumë qetësi.

Këto ditë ajo ka ndarë momente të ndryshme nga pushimet në Turqi ku ndodhet edhe pranë djalit dhe mamasë së saj e shumë miqëve. Por koha me Dan mbetet gjithmonë ajo më e çmuara dhe më e veçanta për të, njëjtë si për çdo nënë me fëmijën e saj.

FOTO