Tërmeti i fuqishëm në ishullin Lombok/ Familja Beckham ndodhej në Indonezi (FOTO) – AlpeGossip
Tërmeti i fuqishëm në ishullin Lombok/ Familja Beckham ndodhej në Indonezi (FOTO)

Tërmeti i fuqishëm në ishullin Lombok/ Familja Beckham ndodhej në Indonezi (FOTO)

Familja Beckham ndodhej në Indonezi në momentin që tërmeti i fuqishëm 7 ballë goditi vendin duke shkaktuar 142 të vdekur. David dhe Victoria Beckham së bashku me katër fëmijët e tyre kanë ndjerë lëkundjet e tërmetit duke shkatuar panik.

Raportohet se familja Beckham ndodhej 60 milje larg nga epiqendra e tërmetit. “Ata e ndjenë tërmetin. Sidomos fëmijët, të cilët ishin të tronditur, por për fat të gjithë janë mirë.

Lutjet e tyre shkojnë për viktimat dhe familjarët e tyre.”- tha një burim për Daily Mail. Kujtojnë që dy ditë më parë tërmeti 7 ballë goditi ishullin Lombok në Indonezi ku humbën jetën 142 persona dhe u plasgonë shumë të tjerë.