Morena Taraku do të bëhet nënë së shpejti/ Ky veprim na ngjalli shumë dyshime (FOTO) – AlpeGossip
Morena Taraku do të bëhet nënë së shpejti/  Ky veprim na ngjalli shumë dyshime (FOTO)

Morena Taraku do të bëhet nënë së shpejti/ Ky veprim na ngjalli shumë dyshime (FOTO)

U përfol se ishte në një lidhje me miliarderin Sasha Sobhan ndërsa më pas thashetheme të shumta për një ndarje të mundshme mes tyre pushtuan botën e showbizz-it.

Sikur të mos mjaftonte e gjitha kjo, një lëvizje e papritur nga Morena Taraku së fundmi ka ngritur pikëpyetje të shumta dhe kjo e thënë pasi këngëtarja ka postuar në Instagram një foto teksa mban në dorë në çuç për fëmijët e porsalindur duke e shoqëruar gjithashtu me një emoji engjëlli.

Të jetë Morena Taraku shtatzënë dhe kjo mund të jetë një sinjal nga këngëtarja se ajo do të bëhet nënë së shpejti?

Asnjëherë nuk i dihet! Koha do të na tregojë të vërtetën