E PUTH NË BALLË/ Aulona Musta fjalë të ëmbla për vjerrën: Dhe me qiri të…(FOTO) – AlpeGossip
E PUTH NË BALLË/ Aulona Musta fjalë të ëmbla për vjerrën: Dhe me qiri të…(FOTO)

E PUTH NË BALLË/ Aulona Musta fjalë të ëmbla për vjerrën: Dhe me qiri të…(FOTO)

Aulona Musta është një nga moderatoret më pa komplekse. Atë e shohim gjithmonë të flasë hapur për gjithçka që ndjen apo mendon.

Kështu ka ndodhur edhe këtë rradhë ajo ka publikuar një foto në rrejtet sociale ku shihet duke u përkëdhelur nga vjerra.

Fjalët që moderatorja i shpreh janë pa dyshim shumë të ëmbla: Dhe me qiri të kërkoja,nuk do e kisha gjetur kaq të mirë