NEPSI I ORËVE TË VONA/ Jona Spahiut i shkon mendja për këtë gjë natën (FOTO) – AlpeGossip
NEPSI I ORËVE TË VONA/ Jona Spahiut i shkon mendja për këtë gjë natën (FOTO)

NEPSI I ORËVE TË VONA/ Jona Spahiut i shkon mendja për këtë gjë natën (FOTO)

Moderatorja Jona Spahiu është në pritje të ëmbël dhe pak javë kanë mbetur nga dita kur ajo do të bëhet nënë për herë të parë.

Ajo ka ndarë vazhdimisht me ndjekësit e saj në “Instagram” ecurinë e shtatzënisë dhe nuk e fsheh aspak edhe nepsin e këtyre ditëve.

Jona ndan edhe foto të ushqimeve për të cilat ka një fiksim të madh këto ditë, si për shembull kjo ëmbëlsirë e orëve të vona.

Moderatorja ka treguar gjithashtu se ka një fiksim të madh për akulloret, por ky fiksim ka ekzistuar edhe para shtatzënisë.