10 bluzat më të mira për një verë shumëngjyrëshe (FOTO) – AlpeGossip
10 bluzat më të mira për një verë shumëngjyrëshe (FOTO)

10 bluzat më të mira për një verë shumëngjyrëshe (FOTO)

Këtë verë, gëzoju ngjyrave sepse janë shumë in, dhe zgjidh veshje me printe të ndryshme. Shumëllojshmëria është fjala e këtij sezoni, si e formave, ashtu edhe e ngjyrave. Edhe pse na pëlqejnë shumë fustanet e bardha e të lirshme, duhet hedhur një sy edhe nga bluzat e ngjyrave si të forta, ashtu edhe të zbehta por të ëmbla, sepse ju bëjnë të dukeni edhe më interesante.

Ja disa prej bluzave, me të cilat do të keni suksesin e garantuar për të qenë fashioniste