PARTNERËT U ZUNË PËR PAZARET E DROGËS/ Deklaratat romantike dhe detaji i marrëdhënies së Elvanës dhe Suadës (FOTO) – AlpeGossip
PARTNERËT U ZUNË PËR PAZARET E DROGËS/ Deklaratat romantike dhe detaji i marrëdhënies së Elvanës dhe Suadës (FOTO)

PARTNERËT U ZUNË PËR PAZARET E DROGËS/ Deklaratat romantike dhe detaji i marrëdhënies së Elvanës dhe Suadës (FOTO)

Rreth dy muaj pas vrasjes në ish-Bllok, ku të përfshirë ishin disa persona hetimet duket se kanë nxjerrë në dritë një tjetër skenar të ngjarjes.

Më 4 tetor u tha se shkaku i sherrit ishte Elvana por më pas ngjarjet ndryshuan edhe u dyshua se sherri ishte  për prishjen e pazareve të drogës.

Dhe personat që patën konflikt ishte i fejuari i Elvana Gjatës Ervin Matës dhe Eldi Dizdarit partneri i ish-miss-it Suada Sherifi.

Por çfarë thoshin vajzat e ekranit për jetën personale?

E ftuar në emisionin e Ermalit Elvana Gjata bën deklaratën që të gjithëve na habiti : “E ke parasysh kur ke një gjë të mirë dhe s’do që ta…ke frik.Unë mendoj që Zoti është treguar shumë i mirë me mua, më ka sjellë një fat shumë të mirë”

Ndërkohë Sauada e ka shprehur gjithmonë në daljet publike se është shumë e dashuruar dhe ja deklarata e ëmbël e miss-it: “Ne jemi fiks një moshë, por ai më bën të ndihem shumë më e vogël”

Sigurisht që ne jemi shumë kurioz se përveç deklaratave për partnerët, ne kemi edhe një pyetje.

Por si është marrëdhënia e Elvanës dhe Suadës pas kësaj ngjarje?

Ndërkohë që Elvana nuk bëhet më “e gjallë” në rrjetet sociale ,ditën e sotme Suada ka reaguar për herë të parë duke bllokuar komentet në “Instagram” por pasi bëm një vëzhgim të vogël.

Detaj tjetër që na ra në sy ishte se Elvana dhe ish-missi shqiptar ndjekin akoma njëra-tjetrën në “Instagram”.

 

AlpeNews.al