U NDA NGA EROSI/ Zbulohet kush po e shoqëron Oriola Marashin gjatë pushimeve (FOTO) – AlpeGossip
U NDA NGA EROSI/ Zbulohet kush po e shoqëron Oriola Marashin gjatë pushimeve (FOTO)

U NDA NGA EROSI/ Zbulohet kush po e shoqëron Oriola Marashin gjatë pushimeve (FOTO)

Ditën e djeshme në rrjet qarkulluan lajme se Oriola Marashi dhe Eros Grezda i kanë dhënë fund lidhjes. Dyshja e kanë hequr njëri-tjetrin nga lista e ndjekësve në Instagram.

Oriola është kthyer nga Kroacia, ku kaloi karantinën me Erosin dhe ka nisur pushimet në Shqipëri. Po kush po e shoqëron?

Modelja ndodhet së bashku me Kejvina Kthellën në Shëngjin. Dy vajzat kanë publikuar foto dhe video në Instastory, duke treguar se ndodhen në të njëjtin vend.