Zbulohen 12 konkurrentët e ”Dance With Me 5”/ Ja kush janë ata: Nga Rasheli te binjakët ”Montana e Montela” – AlpeGossip
Zbulohen 12 konkurrentët e ”Dance With Me 5”/ Ja kush janë ata: Nga Rasheli  te binjakët ”Montana e Montela”

Zbulohen 12 konkurrentët e ”Dance With Me 5”/ Ja kush janë ata: Nga Rasheli te binjakët ”Montana e Montela”

Spektakli “Dance With Me” do të rikthehet me edicionin e tij të 5-të dhe tashmë janë bërë të ditur se kush do të jenë personazhet që do t’i njohim jashtë punës dhe profesionit të tyre, në një sfidë kërcimi.
Fillimisht u mësua se disa nga personazhet që do të konkurrojnë në sfida të ndryshme kërcimi janë Monika Lubonja, Sazan Guri, Eni Jani dhe Genci Fuga. Ndërkohë që tashmë blitz.al ka zbuluar se cilët do të jenë 12 konkurrentët e këtij spektakli dhe si do të jetë ndarja e tyre në çifte.
Çiftet pjesmarrëse do të jenë:

Leila Kraja dhe Robert Berisha

Rashel Kolaneci dhe Seldi Qalliu

Eni Jani dhe Genci Fuga

Kiara Tito dhe Sazan Guri

Monika Lubonja dhe Donald Veshaj

Alma Çupi dhe Romeo Veshaj