Klaudia Pepa shkëlqeu në Festivalin e filmit në Venecia/ Reagon dhe ”vëllai” i saj Albi (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa shkëlqeu në Festivalin e filmit në Venecia/ Reagon dhe ”vëllai” i saj Albi (FOTO)

Klaudia Pepa shkëlqeu në Festivalin e filmit në Venecia/ Reagon dhe ”vëllai” i saj Albi (FOTO)

Prej vitesh Klaudia Pepa është zhvendosur në Itali ku vijon karrierën e saj si balerinë dhe ajo ka marrë pjesë në edicionin e 75-të të eventit më të rëndësishëm të filmit.

E veshur me një fustan të gjatë me dy të çara anash, kombinuar me taka nude, Klaudia ka rritur të tërheqë vëmendjen e të gjithëve me look-un e thjeshtë.

Mes të ftuarve VIP dhe aktorëve më të njohur nga mbarë bota, qëndroi edhe balerina e cila mori të gjithë vëmendjen vetëm në pak minuta. Ajo ka postuar disa foto në Instagram ku ka marrë shumë komente pozitive që i komplimentojën veshjen dhe siç duket kjo pamje e saj i ka pëlqyer edhe ish-partnerit, Albi Nako. Ai nuk ka hezituar ta pëlqejë foton e Klaudias në Instagram dhe me të vërtetë ka bërë mirë sepse ajo duket si yll.