OLTA NË KRAH TË LUIZIT NË FILMIN “NË KUADËR TË DASHURISË”/ Kiara ka dy fjalë për aktoren e njohur: Nuk është e thjeshtë… – AlpeGossip
OLTA NË KRAH TË LUIZIT NË FILMIN “NË KUADËR TË DASHURISË”/ Kiara ka dy fjalë për aktoren e njohur: Nuk është e thjeshtë…

OLTA NË KRAH TË LUIZIT NË FILMIN “NË KUADËR TË DASHURISË”/ Kiara ka dy fjalë për aktoren e njohur: Nuk është e thjeshtë…

Prej dy javësh, Kiara Titon e kemi parë në ekranin e Top Channel duke moderuar emisionin “Kepi i VIP”-ave. Ditën e sotme, moderatorja e njohur ka dhënë një intervistë për Edicionin Informativ, ku e ka konsideruar rikthimin në Top, në shtëpinë e saj të parë mediatike.

Tito ka treguar gjithashtu se çfarë do të bëjë pasi të përfundojë reality show dhe a do jetë sërish në ekranin e Top Channel.

Moderatorja u pyet gjithashtu edhe në lidhje me Olta Gixharin, e cila luan me Luiz Ejllin në filmin “Në kuadër të Dashurisë”.

Pjesë nga intervistaL

Gazetarja: Po si e sheh ajo Olta Gixharin rivalen e Luizit në Big Brother por partneren e tij në filmin që pritet të vijë së shpejti “Në Kuadër të Dashurisë”?

Kiara: Për këdo nga banorët që kanë sakrifikuar ato 4 muaj, se nuk është e thjeshtë si eksperiencë më bëhet qejfi që të kenë një arritje, një sukses sepse kushdo nga ata luftoi.