ANA E BRISHTË E “GANGSTERES SË ELBASANIT”/ Çfarë e bëri TREJSI SEJDININ të qante PARA kamerave? (FOTO) – AlpeGossip
ANA E BRISHTË E “GANGSTERES SË ELBASANIT”/ Çfarë e bëri TREJSI SEJDININ të qante PARA kamerave? (FOTO)

ANA E BRISHTË E “GANGSTERES SË ELBASANIT”/ Çfarë e bëri TREJSI SEJDININ të qante PARA kamerave? (FOTO)

Trejsi Sejdini do të përfaqësojë vendin tonë në “Miss Universe 2018” në Bangok, kompeticion ky që do të mbahet më 17 dhjetor. Bukuroshja nga Elbasani është kthyer në një nga vajzat më të komentuara të showbizz-it, fillimisht pas videove ku bënte sherr e më pas tërhoqi vëmendjen me fotot dhe videot provokuese e shpesh herë është thirrur si “Gangsterja e Elbasanit”. Mirëpo ajo është shprehur se nuk i pëlqen ky epitet dhe shpesh herë ka treguar se ka një zemër të madhe pasi bën shumë bamirësi.

E ftuar në një emision së fundmi, Trejsi tregoi edhe rutinën e ditës së saj me një video ku shfaqej duke bërë sete fotografike, më pas në palestër, duke mësuar, duke bërë pazarin. Madje missi shkon të ndihmojë edhe personat që kanë nevoja të veçanta e pikërisht aty ajo nuk mbajti dot lotët.

SEJDINI.jpg