“NATA E BARDHË”/ Kujt i thotë RASHELI në mes të sheshit SKËNDERBEJ, ”je dhurata më e bukur që kam marrë në jetë”? (FOTO) – AlpeGossip
“NATA E BARDHË”/ Kujt i thotë RASHELI në mes të sheshit SKËNDERBEJ, ”je dhurata më e bukur që kam marrë në jetë”? (FOTO)

“NATA E BARDHË”/ Kujt i thotë RASHELI në mes të sheshit SKËNDERBEJ, ”je dhurata më e bukur që kam marrë në jetë”? (FOTO)

Mbrëmjen e sotme është mbajtur një koncert për “Natën e Bardhë” në sheshin “Skënderbej” ku kanë performuar shumë artistë të njohur shqiptarë. Por ajo që ishte zgjedhur për prezantimin e këtij eventi është pikërisht Rashel Kolaneci. Në një moment, përpara se të prezantonte këngëtarin e rradhës, Rasheli hodhi rreth krahëve flamurin kuq e zi dhe tregoi se të prezantonte këtë koncert, ishte dhurata e saj më e bukur që kishte marrë në jetë.

“Kisha pak ftohtë dhe thash të mbulohem me flamurin më të bukur, me atë kuq e zi. Jeni dhurata ime më e bukur që kam marrë deri më sot.” – u shpreh bukuroshja Rashel Kolaneci.

Rasheli e bëri shumë mirë punën e saj dhe mori vlerësimin e publikut i cili është dhurata më e bukur që ajo ka marrë deri më sot.

veliaj.jpg

shell.PNG