Miriami shijon të dielën me Amelinë dhe natyrën – AlpeGossip
Miriami shijon të dielën me Amelinë dhe natyrën

Miriami shijon të dielën me Amelinë dhe natyrën

Këngëtarja Miriam Cani ka treguar gjithnjë që është një adhuruese e natyrës dhe duket se këtë po ia transmeton edhe së bijës Ameli.

Gjatë ditës së sotme ajo ka publikuar një foto në rrjete sociale ku e shohim të voglën në një vend të gjelbëruar veshur me një fustan të bardhë.

Krahas fotos Miriami e ka shoqëruar me ikonën e fluture. Amelinë e shohim mjaft të rritur në këtë foto.

🦋

A post shared by Miriam Cani (@miriamcani) on