SUPER FANTASTIKE! Zaimina Vasjari prezanton projektin e shtëpisë...(FOTO) - AlpeGossip
SUPER FANTASTIKE! Zaimina Vasjari prezanton projektin e shtëpisë…(FOTO)

SUPER FANTASTIKE! Zaimina Vasjari prezanton projektin e shtëpisë…(FOTO)

Jeta e Zaimina Vasjarit është zbukuruar tej mase kohët e fundit pas ardhjes në jetë të vogëlushes Khloe dhe këngëtarja mesa duket ndjenjën e të qenit nënë për herë të parë por e përjeton më së miri.

Në Instagram Zai ka postuar me vogëlushen nga momentet që kalojnë bashkë dhe gjithashtu na tregoi edhe një super dhuratë që i kishte bërë vajzës së saj, një byzylyk të bukur floriri me emrin Khloe.

Mesa duket këngëtarja po planifikon të rimodeloj shtëpinë dhe me postimet e saj në Instastory na ka treguar projektet e reja.

Shumë finesë dhe luks shfaqet në projektet e postuar nga Zaimina dhe sipas gjasave pas ardhjes në jetë të vajzës së saj, këngëtarja po planifikon të ketë një shtëpi me kushte më të mira që mund të ekzistojnë.