APELI/ Rozana Radi ka dy fjalë për “injorantët që dalin kot nga shtëpia” (FOTO) – AlpeGossip
APELI/ Rozana Radi ka dy fjalë për “injorantët që dalin kot nga shtëpia” (FOTO)

APELI/ Rozana Radi ka dy fjalë për “injorantët që dalin kot nga shtëpia” (FOTO)

Këngëtarja Rozana Radi njihet për natyrën e saj të drejtpërdrejtë, dhe në disa raste nuk nguron të thotë hapur mendimin e saj.

Ajo është nervozuar shumë nga disa persona që nuk respektojnë aspak rregullat e izolimit, por dalin edhe kot nga shtëpia.

Rozana bën apel, që këto njerëz të zenë mend dhe të kujdesen për shëndetin e tyre dhe atë të familjarëve, duke përmendur edhe mjekët që punojnë 24 orë në 24.

Image