PUBLIKOHET VIDEO/ Baby G në momente private me të dashurin (FOTO) – AlpeGossip
PUBLIKOHET VIDEO/ Baby G në momente private me të dashurin (FOTO)

PUBLIKOHET VIDEO/ Baby G në momente private me të dashurin (FOTO)

Prej disa kohësh këngëtarja e njohur shqiptare Baby G kishte lajmëruar se po punonte për një këngë të në bashkëpunim me të dashurin e saj, Lim Hotin. Kënga më në fund është publikuar sot dhe videoklipi ka tërhequr shumë vëmendjen.

Videoklipi është i realizuar si një film, ku në disa pjesë Baby G dhe Limi shfaqet në momente romantike në makinë apo në fund duke u puthur.

Kënga është pëlqyer shumë dhe deri tani ka marrë mijëra shikime në Youtube. Ndiqeni videoklipin më poshtë.