“JAM DRAMË…”/ Lei Kraja qan para se të futet në emision, ja ç’i ndodhi (FOTO) – AlpeGossip
“JAM DRAMË…”/ Lei Kraja qan para se të futet në emision, ja ç’i ndodhi (FOTO)

“JAM DRAMË…”/ Lei Kraja qan para se të futet në emision, ja ç’i ndodhi (FOTO)

Moderatorja bukuroshe, Lei Kraja ishte e ftuar sot në “Ftesë në 5” për të folur rreth emisionit të saj sportiv të verës, por edhe për jetën private. Lei tregoi se është shumë e ndjeshme dhe sot para se të hynte në emision kishte qarë.

Lei tregoi se e kishte lënë rregullimin e fustanit për moment të fundit dhe nga frika se do të bëhej vonë për të arritur në kohë në emision, kishte nisur të qante.

“Jam dramë, jam tipike gaforre, që qan për çdo lloj gjëje”, u shpreh Lei.