TË SHKRUAJMË NË GJUHËN TONË/ Irma Libohova tregon për sëmundjen… (FOTO) – AlpeGossip
TË SHKRUAJMË NË GJUHËN TONË/  Irma Libohova  tregon  për sëmundjen… (FOTO)

TË SHKRUAJMË NË GJUHËN TONË/ Irma Libohova tregon për sëmundjen… (FOTO)

Këngëtarja Irma Libohova vazhdon të jetë ndër artistet e preferuara të publikut shqiptar.   Ka kohë që nuk ka sjellë projekte muzikore dhe është tërhequr nga ekrani.

Irma është shumë aktive në rrjete sociale  duke ndarë foto nga koncertet apo e përditshmja.

Para pak minutash  këngëtarja ka publikuar një foto të flamurit të Shqipëris ku krahas saj ak dhënë një mesazh të fortë:

Sëmundja e anglishtomanisë, ka rënë në instagram. Të shkruajmë në gjuhën tonë!

Ky postim është mbështetur nga miqtë e saj por edhe nga ndjekësit.