SI DY PIKA UJI/ Zbulohet sozia e Dua Lipës dhe ngjashmëria është e frikshme (FOTO) – AlpeGossip
SI DY PIKA UJI/ Zbulohet sozia e Dua Lipës dhe ngjashmëria është e frikshme (FOTO)

SI DY PIKA UJI/ Zbulohet sozia e Dua Lipës dhe ngjashmëria është e frikshme (FOTO)

Dua Lipa është një nga këngëtaret më të mira në botë të momentit dhe këtë e vërtetojnë më së miri sukseset e saj të njëpasnjëshme. Këngët e saj janë kthyer në hit dhe kanë gjeneruar miliona klikime, por Dua është shumë e pëlqyer nga publiku edhe prej pamjes së saj. Mirëpo tashmë është gjetur dhe sozia e saj dhe ngjashmëria e këngëtares shqiptare me modelen amerikane Brittany Xavier, është shumë e frikshme.

Ajo numëron mbi 1 milion ndjekës në rrjetet sociale, por siç duket, Dua nuk ka dijeni për ekzistencën e saj, pasi nuk është parë ndonjëherë të publikojë një fotografi të saj, apo ta ndjekë në rrjetet sociale.

Ja disa foto të saj: