Oriola Marashi e pamëshirshme/ Shihni si ”tallet” me motrën e saj dhe publikon mesazhet (FOTO) – AlpeGossip
Oriola Marashi e pamëshirshme/ Shihni si ”tallet” me motrën e saj dhe publikon mesazhet  (FOTO)

Oriola Marashi e pamëshirshme/ Shihni si ”tallet” me motrën e saj dhe publikon mesazhet (FOTO)

Ndoshta nuk e dinit, por Oriola Marashi ka një motër e cila është po aq e bukur sa ajo edhe pse ka një profil më të ulët në rrjetet sociale apo në mediat online. Bëhet fjalë për Xhulia Marashin, por që nuk e kemi parë shpesh, për të mos thënë shumëëë rrallë në fotot që publikon Oriola në Instagram.

Mirëpo Oriola na tregoi edhe një herë se sa SAVAGE është dhe “viktima” e rradhës ishte pikërisht motra e saj. Kjo e fundit i ka dërguar mesazh në “instadirect” që e motra t’i bënte “folloë-”, por Oriola e pyet se kush është. Ajo i thotë që është Xhulia, por modelja seksi i thotë që se njef, sigurisht që në kuadër të shakasë dhe këto mesazhe i publikoi në instastory.