FESTOI 27-VJETORIN/ Pamjet nga “superfesta” e organizuar nga Lori Hoxha (FOTOT) – AlpeGossip
FESTOI 27-VJETORIN/ Pamjet nga “superfesta” e organizuar nga Lori Hoxha (FOTOT)

FESTOI 27-VJETORIN/ Pamjet nga “superfesta” e organizuar nga Lori Hoxha (FOTOT)

Ditën e djeshme blogerja dhe trashëgimtarja e Top Chanel Lori Hoxha festoi 27 vjetorin.

Blogerja organizoi një super festë me të ftuar VIP-a dhe dekori ishte shumë i veçantë dhe i gjithi i zbukuruar me flutura.

Në festën e ditëlindjes së Lorit kanë kënduar disa prej këngëtarëve shqiptarë duke filluar nga Eneda Tarifa, Bruno, Klajdi Haruni etj.

Për të parë më tepër nga super festa e organizuar nga Lori Hoxha Alpegossip.al ju sjell fotot.