Anxhelina “GODET NË SHENJË” / Pamja e saj duket joshëse dhe… (FOTO) – AlpeGossip
Anxhelina “GODET NË SHENJË” / Pamja e saj duket joshëse dhe… (FOTO)

Anxhelina “GODET NË SHENJË” / Pamja e saj duket joshëse dhe… (FOTO)

Edhe pse jo shumë aktive në muzikë, megjithatë ajo është tejet aktive në rrjete sociale.

Anxhelina Hadërgjonaj e cila po i mungon skenës muzikore, shpesh sjellë imazhe në të cilat ajo shpërfaq bukurinë.

Këngëtarja ka vite që është shpërngulur në Amerikë, së fundmi në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku duket tejet joshëse dhe mjaftë me stil, e bukuria e saj s’do koment. Ajo është fotografuar nga një atelie, teksa ka shkruar që po punon në një koleksion. Ndoshta atë do ta shohim si dizajnere në të ardhmen.