Dikur një nga aktoret më seksi, nuk do ta njihni Rubin me pamjen që ka sot (FOTO) – AlpeGossip
Dikur një nga aktoret më seksi, nuk do ta njihni Rubin me pamjen që ka sot (FOTO)

Dikur një nga aktoret më seksi, nuk do ta njihni Rubin me pamjen që ka sot (FOTO)

Telenovela meksikane “Rubi”, prodhim i vitit 2004 ka qenë ndër më të ndjekurat në vendin tonë dhe me siguri të gjithë e mbajnë mend protagonisten kryesore, emrin e të cilës mbante edhe vetë seriali.

Rubi, vajza e bukur brune, sensuale, me fustanin e kuq i mahniti të gjithë, por sot ajo nuk ruan më të njëjtën pamje.

Aktorja Barbara Mori sot është bjonde dhe thuajse nuk njihet me këtë ndryshim që ka pësuar.

Ndonëse sërish mbetet e bukur, sharmin e “Rubit” e ka humbur.

40-vjeçarja që prej vitit 2014 ka hequr dorë nga aktrimi duke iu përkushtuar familjes dhe djalit të saj.